CNC frézování strojírenských dílů


Společnost Kovoturn s.r.o. Vidonín nabízí profesionální CNC frézování strojírenských dílů. V rámci CNC frézování realizujeme jak velkosériovou výrobu, tak individuální kusovou výrobu na zakázku.

Výhodná poloha výroby
CNC frézování širokého množství materiálu
Rychlé dodací lhůty

KONTAKTUJTE NÁS
Využijte rychlé a přesné CNC frézování

K frézování na zakázku využíváme 3osé CNC frézovací centrum, se kterým dovedeme profesionálně a hlavně přesně obrábět jakékoliv výrobky. Členitost i maximální provedení detailů pro nás není žádný problém. Rádi byste zadali poptávku výrobu středních sérií? Neváhejte nám zaslat kontaktní formulář.


Provádíme CNC frézování různorodých produktů, které zahrnují strojírenské produkty, frézování drobných dílů a závitů. Naše 3osé frézovací centrum je vhodné také pro zhotovení 3D modelů součástek a zařízení. Frézujeme malé i velké díly s rozměry do 1 200 mm x 600 mm. Frézujeme: strojírenské formy, drobné díly, odlitky, díly do velikosti 1 200 mm x 600 mm.


Frézování oceli, slitin i měkkých kovů

Provádíme nejen frézování oceli, ale také kalených dílců, hliníku, mědi, mosazi a nejrůznějších slitin. Měkké kovy nám umožňuje kvalitně obrábět frézka na hliník. Kromě kovů realizujeme CNC frézování laminátových desek, plastů, plexiskla a celé řady dalších materiálů. Pro více informací o možnostech kovovýroby a frézování konkrétních druhů materiálu nás kontaktujte.


Využijte výrobní kapacity na strategickém místě uprostřed republiky

Přejete-li si znát konkrétní ceny frézování materiálu na CNC za m2? Kontaktujte nás! Jsme schopni zpracovat cenovou nabídku dle výkresové dokumentace. Potřebujete zhotovit atypické díly na zakázku? Hledáte spolehlivého dodavatele kovoobráběcích služeb, který splní poptávku výroby středních sérií? Kontaktujte nás!


Náš kovoobráběcí provoz v obci Vidonín v okrese Vysočina s blízkou dostupností dálnice D1 je připraven na vaše zakázky. Objednávat můžete i CNC soustružení.


Společnost Kovoturn s.r.o. se sídlem v obci Radňoves nedaleko Křižanova se těší na budoucí spolupráci.


Pro více informací či nezávaznou objednávku nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo volejte 777 685 344.