Profesionální CNC obrábění kovů, plastů a neželezných slitin


Společnost Kovoturn se zaměřuje na kompletní obrábění kovů, plastů a neželezných kovů. Provádíme obrábění velkosériové výroby i CNC obrábění na zakázku jednotlivých kusů či malosériové produkce. Potřebujete kvalitní, rychlou a spolehlivou kovoobráběcí dílnu? Již hledat nemusíte! Kovoturn splní všechny vaše požadavky. Stačí nám zavolat nebo zaslat poptávkový formulář.


Precizní zpracování
Rychlé dodací lhůty
Garantovaná kvalita provedení

kontaktní formulářKONTAKTUJTE NÁS
CNC obrábění neželezných kovů

Hledáte strojní obrábění neželezných kovů? Kontaktujte nás! Nabízíme velmi přesné CNC soustružení hliníkových desek, profilů, tyčí, dlouhých dílů a dalších produktů z neželezných a barevných kovů. Věnujeme se také zakázkové výrobě. Tepelné zpracování a povrchové úpravy jsme schopni zajistit v kooperaci.


K neželezným kovům patří kovy, které neobsahují železo. Jsou jimi především hliník, měď, olovo, nikl, cín, zinek a slitiny v podobě duralu, mosazi či bronzu. Naše obráběcí práce zahrnují také dokončovací práce a vrtání závitů.


Třískové obrábění plastů

Vedle kovů provádíme třískové obrábění plastových dílů a technických plastů včetně obrábění extrémně měkkých plastů. Plastové výrobky obrábíme soustružením či CNC frézováním. Zajímá-li vás jaká je cena strojního obrábění plastů, kontaktujte nás nebo nám rovnou zašlete nezávaznou poptávku.


Kontaktujte nás a získejte výhodné ceny obrábění

Využijte profesionální CNC obrábění na zakázku neželezných kovů i plastů a zašlete nám nezávaznou poptávku. Obratem vás budeme informovat o ceně zakázkové výroby. Veškeré kovoobráběcí práce ale probíhají v obci Vidonín nedaleko městyse Křižanov v kraji Vysočina.


Ozvěte se nám pomocí kontaktního formuláře nebo zavolejte na číslo 777 685 344.