CNC soustružení pro strojírenskou výrobu


CNC soustružení patří k základním kovoobráběcím činnostem naší společnosti. Zabýváme se především malo a středně sériovou výrobou. Strojírenským a výrobním firmám nabízíme zakázkové soustružení i zpracování individuálních kusových zakázek. Zakázkové kovoobrábění nejčastěji provádíme pro strojírenská odvětví.


CNC soustružení
velkých dílů
3-osé obrábění
součástek
Garantovaná kvalita provedení

KONTAKTUJTE NÁS
Soustružení na 3-osém CNC centru

Zákazníkům nabízíme profesionální CNC soustružení na zakázku, při kterém využíváme 3osé soustruhy. Předností tohoto obrábění je maximálně přesné, kvalitní a efektivní opracování strojních dílů a výrobků.


Sériová výroba obrobků různých rozměrů je realizována na soustruhu S50. Tento CNC soustruh je vhodný pro obrábění obrobků do maximálního průměru 200 mm a délce obrobku 500 mm, průchod vřetene do 50 mm. A to jak při hrubých, tak i dokončovacích pracích. Tato CNC technologie obrábění je zároveň vhodná pro řezání závitů, vyvrtávání, soustružení kuželů a další obrábění rotačních ploch.


Obrábění velkých i miniaturních strojových dílů

Společnost Kovoturn nabízí CNC soustružení přírubových dílů až do průměru 700 mm, hřídelí do průměru 560 mm a délky 2 000 mm. Pro soustružení tyčovin dále disponujeme dvěma stroji s maximálním průměrem obrobku 50 mm a jedním CNC soustruhem do průměru obrobku 100 mm.


Maximální rozměry obráběných dílů: přírubové díly: průměr až 700 mm, hřídele: průměr až 560 mm, délka až 2 000 mm, tyčový materiál: průměr až 100 mm


Vedle obrábění velkých produktů se zabýváme také CNC soustružením malých, drobných a miniaturních dílů. Přesné programování CNC stroje nám umožňuje zpracování malých dílů a jejich detailů v nejvyšší dostupné kvalitě.


Soustružení rozdílných materiálů

Obrábíme veškeré běžné i speciální druhu materiálů. Provádíme CNC soustružení dílů z oceli, hliníku, litiny, stejně jako kalených materiálů a nejrůznějších odlitků. A pokud si přejete soustružit i jiné materiály, zašlete nám poptávku nebo nás telefonicky kontaktujte.


Získejte výhodné ceny CNC soustružení

Využijte výhodné zakázkové kovoobrábění na 3osém soustruhu nebo na soustruhu S50. Jsme připraveni na zakázku zhotovit sériovou výrobu i kusové produkty. Zašlete nám nezávaznou poptávku a zjistěte ceny za soustružnické práce či CNC frézování.


Výslednou kvalitu ovlivňuje také samotné strojní vybavení. V rámci zvýšení kvality a přesnosti výroby jsme v roce 2015 investovali do pořízení 3D měřícího souřadnicového stroje. Ve výrobě používáme značkové CNC vrtačky od světových výrobců.


Kromě vysoké kvality a rychlých termínů dodání je předností společnosti Kovoturn s.r.o. výhodná poloha. Sídlíme v obci Radňoves nedaleko Křižanova v kraji Vysočina. Kovovýroba je umístěna v obci Vidonín s blízkým napojením na dálnici D1 a dostupností města Žďár nad Sázavou.


Využijte výhodných cen obráběcích prací u společnosti Kovoturn Vidonín.


Kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo na telefonu 777 685 344.