Řezání závitů do oceli, plastů i neželezných kovů


Nepostradatelnou součástí kovoobráběcích služeb společnosti Kovoturn je strojové vrtání, řezání závitů. Vrtání děr pro vyřezávání závitů provádíme do různorodých materiálů, mezi kterými dominují ocel, nerez a hliník. V rámci CNC závitování realizujeme jak vnitřní závity, tak i vnější závity na trubky, závitové tyčky šrouby a další spojovací části. Přejete si znát cenu řezání závitů? Zašlete nám nezávaznou poptávku.


Provádíme řezání závitů do oceli, nerezi, hliníku, neželezných kovů a plastů.

Rychlé dodací lhůty
Zhotovení malosériových zakázek
Výhodná poloha výroby

KONTAKTUJTE NÁS
Široké možnosti CNC závitování

Na objednávku provádíme veškeré závitové práce, mezi které patří řezání a frézování vnitřních i vnějších závitů, zhotovení metrických, trapézových a trubkových závitů. Druhy řezaných závitů: metrické, trapézové, trubkové, vnější, vnitřní, jemné.Důraz na maximální kvalitu řezaných závitů

Řezání závitů patří k finálním operacím kovovýroby. Samotný důraz na přesnost a kvalita provedení je v naší společnosti stěžejní. Naše výroba využívá pouze strojové CNC vrtání a CNC závitování, které zaručují vysokou kvalitu a přesnost zhotovených závitů bez vad a defektů.


Optimalizace průměru děr podle zvoleného materiálu

Při CNC vrtání je samozřejmostí přizpůsobení velikosti vrtaných děr konkrétnímu druhu zvoleného materiálu. Otvory pro závity se totiž v různých materiálech liší. Ať už se jedná o hliník, ocel, měď, litinu, bronz, mosaz či jiné materiály.


Zjistěte cenu řezání závitů přes kontaktní formulář

Zajímá vás cena CNC vrtání děr pro vyřezávání závitů? Přejete si objednat zhotovení závitů na zakázku? Rádi byste outsorcovali řezání závitů na externí partnery? Neváhejte nás kontaktovat nebo nám přímo zašlete nezávazný poptávkový formulář. Obratem se s vámi spojíme a sdělíme vám veškeré informace.


Objednejte si také kvalitní CNC frézování a výhodné CNC soustružení. Sídlíme v obci Radoňoves nedaleko obce Křižanov s blízkým napojením na dálnici D1.


Kovoturn s.r.o. Vidonín – váš spolehlivý partner v kovoobrábění.Napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře nebo volejte 777 685 344.